KURALLARIMIZ

Mesam Elektrik insan haklarına ve tüm çalışanların itibarlarına saygı duyar. Güvenilir, emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak için Mesam Elektrik olarak elimizden gelenin en iyisini yaparız. Bununla birlikte, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere uyarız. Serbest piyasa ve bunu destekleyen yasal ve yönetmelik çalışmalarının sürdürülmesi konusunda Mesam Elektrik olarak kararlıyız.

Bu nedenle ticarette kısıtlamaları, yağmacı ekonomik etkinlikleri ayrıca adil, dürüst veya ahlaki olmayan ticari uygulamaları yasaklayan yasaların önemini anlıyoruz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerlerimizle yaptığımız tüm iş anlaşmalarımızda, Mesam Elektrik şunlara dikkat edecektir:
Her türlü aldatıcı uygulamadan kaçınılacaktır. Ayrıca her zaman hizmet ve ürünlerimizi dürüst bir biçimde sunacaktır.
Tüm çalışanlara, müşterilere ve tedarikçilere dürüst, adil ve objektif davranacaktır.
Tedarikçiler liyakat ilkesine göre seçilecek ve tüm tedarikçilere şirketimiz için güçlü ve dürüst biçimde rekabet etmeleri beklendiği açıkça ifade edilecektir.
Güçlü ve dürüst biçimde rekabet edecektir. İyi bir dayanağı olmadan rakiplerimizin ürünleri ve hizmetleri hakkında asla yorum yapmayacaktır.
Her ne pahasına olursa olsun şirketimizin çıkarlarını gözettiğimiz kadar, müşterilerimizin ve rakiplerinde çıkarları da gözetilecektir.
Yürürlükteki tüm sağlık ve güvenlik yasalarına ve yönetmeliklerine uymak ve bunu zorunlu kılmak bizim politikalarımızdandır.